Oidentifierad konstnär fransk skola

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), fransk skola, möjligen Edmond Ceria (1884-1955), "Le jeu de boule", olja på duk, signerad, ca 45x55 cm

600117

2018-12-19