Säng

Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÄRNSÄNG, med mässingsdelar, 1900-talets början, på hjul, totalhöjd 130, bäddmått ca 80x195 cm

Slitage, bucklor, färgbortfall, senare bemålning

600120

2018-12-21