Håkan Carlström

Håkan Carlström
Håkan Carlström
Håkan Carlström
Håkan Carlström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÅKAN CARLSTRÖM, (1900-tal): Blomsteräng, signerad H.G. Carlström, blandteknik på duk, 52 x 64 cm

Uppfodrad på duk

600124

2018-12-20