Bo Lunqvist

Bo Lunqvist
Bo Lunqvist
Bo Lunqvist
Bo Lunqvist
Bo Lunqvist
Bo Lunqvist

Klubbat för:

650 SEK

1 200 SEK

BO LUNDQVIST (född 1937), litografier 3 st, motiv med fest / nyårsfest , signerade och daterade Bo Lundqvist -76, varav 2 st numr 108/140, ca 40x47 cm cm

Smärre ytsmuts, något gulnade blad

600128

2018-12-20