Klubbat för:
650 SEK
1 200 SEK
BO LUNDQVIST (född 1937), litografier 3 st, motiv med fest / nyårsfest , signerade och daterade Bo Lundqvist -76, varav 2 st numr 108/140, ca 40x47 cm cm
Smärre ytsmuts, något gulnade blad
600128
2018-12-20