Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BENGT BÖCKMAN (1926-2014): 3 st motiv ur Golfmappen, färglitografier, signerade Bengt Böckman, numrerade 161/199, 56x40 cm, oramade
Zustandsbeschreibung
600132
2018-12-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner