Bengt Böckman

Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): 3 st motiv ur Golfmappen, färglitografier, signerade Bengt Böckman, numrerade 161/199, 56x40 cm, oramade

Zustandsbeschreibung

600132

2018-12-20