Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, 1700-tal, gråmålad, stegrygg, svängda armlän, lös rygg och sittplymå, höjd
Åldersslitage, senare målning, omklädd, smärre orangrepp
600139
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här