Gripsholmsfåtölj 1700-tal

Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal
Gripsholmsfåtölj 1700-tal

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, 1700-tal, gråmålad, stegrygg, svängda armlän, lös rygg och sittplymå, höjd

Åldersslitage, senare målning, omklädd, smärre orangrepp

600139

2018-12-22