Kaapo Wirtanen oljemålningen

Kaapo Wirtanen oljemålningen
Kaapo Wirtanen oljemålningen
Kaapo Wirtanen oljemålningen
Kaapo Wirtanen oljemålningen
Kaapo Wirtanen oljemålningen
Kaapo Wirtanen oljemålningen
Kaapo Wirtanen oljemålningen
Kaapo Wirtanen oljemålningen

Klubbat för:

75 EUR

Utropspris

200 EUR

KAAPO WIRTANEN (1886-1959) Annalkande storm, signerad samt daterad 1929, olja på duk, 37x45 cm

600144

2019-01-05