Arne Randmark oljemålning
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARNE RANDMARK (1913-1977): Stilleben med stol, ljusstake och kaffekanna, signerad och daterad Arne Randmark -51, olja på duk, ca 81x65 cm
Några mindre repor, ställvis mindre förlust av färg, oramad
600222
2018-12-20