Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-tal, fanerad med alm och alrot, beslag i mässing, höjd ca 102, 120x57 cm, nyckel finns

Äldre stomme omfattande renoverad/kompletterad, slitage, smärre ytskador

600233

2018-12-22