Salvador Dali färglitografi
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien 1904-1989): Le Cheval de Triomphe från Dalinean Horses 1970-72, färglitografi, signerad och numrerad 4/250, I. 55x40 cm, S.64x49 cm
Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö
600245
2018-12-21