Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, stensskiva i röd marmor, skuren dekor av medaljong med blomstergirlanger, höjd ca 74, 82x45cm

Smärre skador på underrede

600267

2018-12-20