Kalle Berggren akvarell

Kalle Berggren akvarell
Kalle Berggren akvarell
Kalle Berggren akvarell
Kalle Berggren akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALLE BERGGREN (1949-2013), Stockholms tunnelbana, signerad och daterad Berggren -79, akvarell, ca 22x28 cm

600269

2018-12-20