Bergére 1900-talets första hälft
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BERGÉRE, 1900-talets första hälft, rokokostil, betsat bok med skuren snäckskal dekor, klädd med plysch, ljus tyg, sitthöjd ca 38 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, märken, repor
600270
Päivämäärä:
2018-12-20