Bergére 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BERGÉRE, 1900-talets första hälft, rokokostil, betsat bok med skuren snäckskal dekor, klädd med plysch, ljus tyg, sitthöjd ca 38 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, märken, repor

600270

Päivämäärä:

2018-12-20