Uniform för jägmästare

Uniform för jägmästare
Uniform för jägmästare
Uniform för jägmästare
Uniform för jägmästare
Uniform för jägmästare
Uniform för jägmästare

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNIFORM, svensk, för jägmästare, 1900-talets början, vapenrock och byxa, mörkgrönt kläde, rockens axelbredd ca 50, byxans midjemått ca 123 cm

Smärre slitage, en stjärna på axelträns något lös.

600289

2018-12-28