Uniform för jägmästare
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNIFORM, svensk, för jägmästare, 1900-talets början, vapenrock och byxa, mörkgrönt kläde, rockens axelbredd ca 50, byxans midjemått ca 123 cm
Smärre slitage, en stjärna på axelträns något lös.
600289
2018-12-28