Erro (Gudmundur Gudmundsson) Lautrec 1864

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

ERRO (GUDMUNDUR GUDMUNDSSON), Island, född 1932, "Lautrec 1864"
Signerad på baksidan Erró. Akryl på duk, 40,5 x 65 cm.

PROVENIENS:
Galleri Heland, Stockholm

600293

2019-01-23