Klubbat för:
25 000 SEK
35 000 SEK
ERRO (GUDMUNDUR GUDMUNDSSON), Island, född 1932, "Lautrec 1864"
Signerad på baksidan Erró. Akryl på duk, 40,5 x 65 cm.
PROVENIENS:
Galleri Heland, Stockholm
600293
2019-01-23