Longines Flagship guld+stål 1970-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

LONGINES, Flagship, armbandsur, guld+stål, 1970-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, refnr. 3304-1/780, verknr. 11577800, cal 340, armband "Spiedel" i doublé ej original, diameter 35 mm

Verket går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, uppdragskrona ej original, skadat glas

600296

2018-12-22