Fåtöljer 1940/50-tal
2018-12-20
600300
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, lös plymå med fjädring, konkav front, sitthöjd ca 40 cm
Klädsel med skador