Stouby ´´Eva soffa Baltique´´
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOUBY, ´´Eva soffa Baltique´´ soffa, Danmark, 1900-talets andra hälft, ljus brun skinnklädsel, lösa plymåer, ben i bok, sitthöjd ca 43 cm, totalhöjd ca 73 cm, 2000x83 cm
Slitage, märken, fläckar
600305
2018-12-20