Göran Malmvall gungstol

Göran Malmvall gungstol
Göran Malmvall gungstol
Göran Malmvall gungstol
Göran Malmvall gungstol
Göran Malmvall gungstol
Göran Malmvall gungstol
Göran Malmvall gungstol
Göran Malmvall gungstol
Göran Malmvall gungstol
Göran Malmvall gungstol
Göran Malmvall gungstol
Göran Malmvall gungstol

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GÖRAN MALMVALL, gungstol, 1900-talets mitt, "Svensk Fur", Karl Andersson & Söner, furu, höjd ca 69 cm

Kuntoraportti

Slitage, möjligen senare sittdyna

600314

Päivämäärä:

2018-12-21