Göran Malmvall gungstol
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GÖRAN MALMVALL, gungstol, 1900-talets mitt, "Svensk Fur", Karl Andersson & Söner, furu, höjd ca 69 cm
Kuntoraportti
Slitage, möjligen senare sittdyna
600314
Päivämäärä:
2018-12-21