Bordslystrar 1800-talets slut

Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-talets slut, mässing, för 4 ljus vardera, stommen med bladlik dekor, behängd med olikförmade prismor, höjd ca 45 cm

2 prismor saknas, bruksslitage, rester av stearin

600325

2018-12-20