Anna Lisa Thomson Paprika Upsala Ekeby

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA LISA THOMSON, (2), vas, "Paprika", fat, glaserat stengods, Upsala Ekeby, fat monogramsignerad vas stämplad signatur, vasens höjd ca 26, fat 27x27 cm

600343

2018-12-20