Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANNA LISA THOMSON, (2), vas, "Paprika", fat, glaserat stengods, Upsala Ekeby, fat monogramsignerad vas stämplad signatur, vasens höjd ca 26, fat 27x27 cm
600343
2018-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här