Flaskskyltar silver delvis 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FLASKSKYLTAR, 5 st, silver, Portvin och Sherry stämplade 1858 samt 1865, Sherry, Spanien, Sherry stämplad 1927, Genever samt tre stjärnor för cognac,1967, total vikt ca 38,4 g

600351

2018-12-20