Anna Nordgren oljemålning

Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNA NORDGREN (1847-1916): Pickande höns, skrapsignerad Anna Nordgren, olja på duk, ca 34x45 cm

600353

2018-12-20