Nattduksbord 1 par

Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets början, fanérade i betsad björk, lådor samt skåp, inläggningar i olika träslag på dörrarna, skivor i vit marmor, beslag i mässing, höjd 76,5 , 40x40 cm

Bruksslitage, repor och märken

600355

2018-12-20