John-Erik Franzén färglitografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): "Figueroa street", monogramsignerad och daterad JEF 1989, litografi, ca 50x36 cm
Kuntoraportti
600368
Päivämäärä:
2018-12-20