John-Erik Franzén färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): "Figueroa street", monogramsignerad och daterad JEF 1989, litografi, ca 50x36 cm

Kuntoraportti

600368

Päivämäärä:

2018-12-20