Lehmann Na Nu 752
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEHMANN "NA-NU" 752, 1940-tal, lackerad och litograferad plåt i flertalet färger, vid gång drar åsnan motvilligt kusken som sitter i en trehjulig vagn, spiralfjäderverk, längd ca 18 cm
Smärre/obetydliga lackskador
600375
2018-12-20