Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LIMOUSINE, 1930-tal, England, litograferad och lackerad plåt i grönt och begie, uniformerad chaufför, hjul helt i plåt, urverksdriven, längd ca 35 cm
Smärre skador, defekt urverk
600376
2018-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här