Stolar, mahogny
2018-12-22
600391
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 4 st, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, mörkbetsad mahogny med träsnidad dekor, sitts i tagel, sitthöjd ca 45 cm
Brukssltiage, omarbetade, stötmärken och repor