Klubbat för:
3 000 EUR
Utropspris
4 000 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, keramikrelief, signerad Kaipiainen, 1950-tal, flerfärgad glasyr och keramiska pärlor, 52x52 cm
Små reparationer vid två hörn.
600425
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här