Keramikrelief av Birger Kaipiainen

Klubbat för:

3 000 EUR

Utropspris

4 000 EUR

BIRGER KAIPIAINEN, keramikrelief, signerad Kaipiainen, 1950-tal, flerfärgad glasyr och keramiska pärlor, 52x52 cm

Små reparationer vid två hörn.

600425

2019-04-15