Klubbat för:
520 EUR
Schätzwert
200 EUR
Beschreibung
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, senempire, 1800-tal,
balusterformat skaft med bladdekor, tredelad sockel med tassfötter, höjd 27 cm.
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage, polerade
600442
2018-12-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner