Affischer
2018-12-28
600466
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AFFISCHER, ca 15 st, varierande storlek, från 60-tal till nutid, ej genomgångna.
Slitage, skador, ej genomgånga