Lucio Fontana

Lucio Fontana
Lucio Fontana

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LUCIO FONTANA (Italien 1899-1968), Concetto Spaziale, 1900-talets mitt, screentryck, oramat blad, bladstrl 54x42 cm, bladmått 70x50 cm.

Krackelering i tryck.

600480

2019-01-03