Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 7 st, 1900-tal, porslin, Sitzendorf, Tyskland, Aporkester, höjd ca 11-13 cm
2 med skador och 2 med nagg, enstaka tillverkningspricka. Delar saknas på de skadade
600489
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här