Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FIGURINER, 7 st, 1900-tal, porslin, Sitzendorf, Tyskland, Aporkester, höjd ca 11-13 cm

Zustandsbeschreibung

2 med skador och 2 med nagg, enstaka tillverkningspricka. Delar saknas på de skadade

600489

2018-12-22