Rudolf Knörlein väggdekoration Goldscheider

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RUDOLF KNÖRLEIN, väggmask, Goldscheider, Wien, Österrike, modellnummer 6871, lergods, glaserad i orange, vitt och grönt, signerad Goldscheider Wien MADE IN AUSTRIA samt instämplat 6871, höjd 16 cm

600496

2018-12-27