Bordslampor Art Déco nysilver

Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver
Bordslampor Art Déco nysilver

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ELIS BERGH, tillskrivna, bordslampor 2 st, art deco, 1920-tal, nysilver, klassicerande dekor, knoppar i form av franska liljan, skärmarna med fransar, höjd 63 respektive 65 cm

Nydragen el, senare fransar, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

600500

2018-12-27