Bordslampa Eva Darpö "Flowerball"
Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
EVA DARPÖ (född 1954): Bordslampa, "Flowerball", studioglas, klarglas med underfångvitt, utanpåliggande färgat glas i form av blommor, signerad Eva Darpö, armaturen otydligt signerad och daterad 2006, höjd på lampställning ca 42, diameter ca 40 cm
600509
2018-12-27