Kandelabrar
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 18-1900-tal, delvis patinerad brons, karyatider med 3-ljuspipor, sockel i svart sten, ca 49 cm
Renoverade, kompletterade, senare montage, socklar med skada/nagg respektive slitage/mindre nagg
600525
2018-12-21