Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOSEPH BEUYS (1921-1986): Hauptstrom, signerad och numrerad 14/50, stämpel, offset/inbjudningskort, ca 17x 24,5 cm,
LITTERATUR: Schellmann 70 a
Oramad, tejprester på baksidan
600529
2018-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här