Joseph Beuys Hauptstrom

Joseph Beuys Hauptstrom
Joseph Beuys Hauptstrom
Joseph Beuys Hauptstrom
Joseph Beuys Hauptstrom
Joseph Beuys Hauptstrom
Joseph Beuys Hauptstrom

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOSEPH BEUYS (1921-1986): Hauptstrom, signerad och numrerad 14/50, stämpel, offset/inbjudningskort, ca 17x 24,5 cm,

LITTERATUR: Schellmann 70 a

Oramad, tejprester på baksidan

600529

2018-12-20