Bordslampa Valinte Oy

Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy

Klubbat för:

120 EUR

150 EUR

BORDSLAMPA, Valinte, 1900-talets mitt, mässing, tillverkarens stämpel, höjd 30 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage.

600539

2018-12-20