Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARNE NORELL, "Löven", fåtölj, 1960-tal,stomme i valnöt, lösa rygg och sittplymåer med djuphäftad skinnklädsel, höjd ca 77 cm
Bruksslitage, lädret med patina
600541
2018-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här