Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MARGARETA SJÖDIN (född 1942): Dimman, signerad och daterad Margareta Sjödin 80, olja på duk , ca 90x120 cm
Zustandsbeschreibung
600543
2018-12-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner