Margareta Sjödin olja

Margareta Sjödin olja
Margareta Sjödin olja
Margareta Sjödin olja
Margareta Sjödin olja
Margareta Sjödin olja
Margareta Sjödin olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MARGARETA SJÖDIN (född 1942): Dimman, signerad och daterad Margareta Sjödin 80, olja på duk , ca 90x120 cm

Zustandsbeschreibung

600543

2018-12-21