Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 EUR
FIGURINER, 6 delar, för altarbordet, Mingdynastin (1368-1644), lergods med grön och gul glasyr, höjd 3-7 cm
Asian Sale Helsinki
Små skador, åldersrelaterat slitage.
600559
2019-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här