Klubbat för:
55 EUR
Utropspris
150 EUR
SKÅL, lergods, troligen Neolitiskt, Asien, diameter 10,5 cm, höjd 6 cm
Asian Sale Helsinki
Åldersrelaterat slitage, litet kantnagg.
600560
2019-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här