Qianlong porslinstallrikar

Qianlong porslinstallrikar
Qianlong porslinstallrikar
Qianlong porslinstallrikar
Qianlong porslinstallrikar
Qianlong porslinstallrikar
Qianlong porslinstallrikar
Qianlong porslinstallrikar
Qianlong porslinstallrikar
Qianlong porslinstallrikar
Qianlong porslinstallrikar
Qianlong porslinstallrikar
Qianlong porslinstallrikar

Såld för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

Asian Sale Helsinki

Slitage, flertalet kantnagg.

600562

2019-01-20