Klubbat för:
75 EUR
Utropspris
150 EUR
TALLRIKAR, 4 st, Kina, Qianlong (1736-1795), porslin, dekor i underglasyrblått, diameter ca 21-22,5 cm.
Asian Sale Helsinki
Åldersrelaterat slitage, kantnagg.
600565
2019-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här