Kinesiska porslinsfiguriner

Kinesiska porslinsfiguriner
Kinesiska porslinsfiguriner
Kinesiska porslinsfiguriner
Kinesiska porslinsfiguriner
Kinesiska porslinsfiguriner
Kinesiska porslinsfiguriner

Såld för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

FIGURINER, 1 par, gäss, Kina, 1900-tal, porslin, höjd 11-14,5 cm

Asian Sale Helsinki

Slitage

600568

2019-01-20