Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 EUR

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, helstoppad klädsel i beige plysch, bredd 90 cm, höjd 97 cm.

Smärre ytslitage, enstaka märkbara fläckar. Något nedsuttna plymåer.

600569

2019-01-20