Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 EUR
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, helstoppad klädsel i beige plysch, bredd 90 cm, höjd 97 cm.
Smärre ytslitage, enstaka märkbara fläckar. Något nedsuttna plymåer.
600569
2019-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här